Ana Sayfa GETAT Kampotu Genel Müdürü

Kampotu Genel Müdürü

Kampotu Genel Müdürü Beril Koparal Ergün

KAMPOTU’NDA YÖNETİM BERİL KOPARAL ERGÜN’E EMANET… 

Besin destekleri pazarının önemli oyuncusu Kampotu, geleceğini sağlık ve iyilik sektörünün tecrübeli isimlerinden Beril Koparal Ergün’e emanet etti. 

Bünyesinde barındırdığı Voonka, Voonka Collagen, Voonka Kids,  Voonka Next ve Doctor Mito markaları ile tüketicilerine geniş bir gıda takviyesi portföyü sunan Kampotu yönetimini devralan Beril Koparal Ergün; sağlık ve iyilik sektöründeki tecrübesiyle, pandemi ile birlikte değişen iş hayatına yenilikçi bakış açıları ve uygulamalarla uyumlanmayı sağlamak, daha güçlü bir ekiple fark yaratacak ürünler geliştirmek ve tüketicilerle buluşturmak üzere çalışmalara başladı.

Gül Ecza Deposu ve Kampotu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Keçelioğlu: “Besin Destekleri ekibimizin başına güçlü bir lider arıyorduk, bu arayışımızı sevgili Beril Koparal Ergün ile sonlandırdık. Kendisinin bizimle birlikte gerçekleştireceği çalışmaların sektör için örnek teşkil edeceğini düşünüyoruz. Hedeflerimiz büyük, bu hedeflere emin adımlarla ilerleyeceğimize ve sektörün öncülerinden olmaya devam edeceğimize yürekten inanıyoruz. ”dedi.

Kampotu Genel Müdürü Beril Koparal Ergün ise “Son 10 yıldır besin destekleri alanında öncü ürünleri pazara sunan ve her gün portföyünü geliştiren Kampotu ailesi içinde olmak ve şirketi daha ileriye taşımak için çalışmak beni şimdiden çok heyecanlandırıyor.” diyerek yeni projeler için sabırsızlandığını dile getirdi.