Ana Sayfa Ana Sayfa Sartonet, Bioexpo’da seminerlerine devam etti

Sartonet, Bioexpo’da seminerlerine devam etti

Sartonet Genel Müdürü Ömer Erdem

Sartonet, ilaç endüstrisi başta olmak üzere tüm ekosistemiyle bilgilerini paylaşmaya Bioexpo’da da devam etti. Türkiye’nin en büyük yaşam bilimleri buluşması BioExpo 6-8 Ekim’de İstanbul Lütfi Kırdar’da gerçekleşirken Sartonet Akademi, Rumeli Salonu’nda ve standında sektör temsilcileriyle bildiklerini paylaştı.

“Biz bildiklerimizi paylaştıkça mutlu oluyoruz ve bulduğumuz her fırsatı değerlendirmeye çalışıyoruz.” diyen Sartonet Genel Müdürü Ömer Erdem BioExpo’yu değerlendirdi:

“Her şeyden önce yeniden fiziksel olarak bir arada olabilmek çok iyi hissettirdi. Salgına hemen adapte olup, müşterilerimize kesintisiz hizmet ve tedarik sağlamayı başarmıştık. İlaç sektörünün ihtiyaç duyduğu bilgileri paylaştığımız seminerlerimizi de çok çevik bir şekilde Sartonet Akademi çatısı altında online’a taşımıştık. Bu fuarı uzun bir aradan sonra fiziksel olarak bir arada olabilme imkanı sağladığı için önemli görüyorum. Geçmiş yıllara göre katılım az olsa da standımıza gösterilen ilgi, standımızda cevaplar aramaya gelen profesyonellerin sayısı bizim açımızdan tatmin ediciydi.”

Sartonet, BioExpo’da “standında” seminerler verdi

“BioExpo’da 7 Ekim’de Rumeli Salonu’nda tüm gün boyunca 5 farklı konuyla ilgili seminerler verdik. Ancak bununla yetinmeyip standımızın bir bölümünü de interaktif bir sunum alanına dönüştürdük. Etkinlik boyunca çözümlerimizle ilgili bilgi almak için standımıza gelen misafirlerimizle bilgi paylaşımlarını bu alanda yapma imkanı bulduk. Bizim için de oldukça yeni bir deneyim oldu. Standımızda cevap aradıkları konularla ilgili kısa süreli seminerleri takip etme imkanı bulan misafirlerimizden oldukça tatmin edici ve cesaretlendirici geri bildirimler aldık. Gelecekteki fuarlarımızda da standımızdaki seminerlere devam edeceğiz.”

Sartonet Akademi “hibrit” eğitimleri Kasım’da başlıyor.

“Bilgi vermek amacıyla seminerler düzenlemek bizim için ticari bir konu değil. Buna rağmen Koşuyolu’ndaki ofisimizin yanındaki konağımızın bir katını fiziksel bir katını ise online seminerler vermek için hazırladık. Online stüdyo ve seminer alanı yatırımları yaptık. Kasım ayında Sartonet Akademi seminerleri hem online hem de fiziksel olarak başlayacak. İlaç, kimya ve içecek  sektörü başta olmak üzere tüm iş ortaklarımızın proseslerinde ihtiyaç duyduğu, uluslararası regülasyonlar çerçevesinde hazırlanmış seminerlerimizle sektörlerin, profesyonellerin dolayısıyla da ülkemizin gelişimine katkı sunmaya devam etmeyi planlıyoruz. 39 yıldır yaptığımız gibi bilgilerimizi paylaşmak için fedakarlıklarda bulunmaktan vazgeçmeyeceğiz.”