Ana Sayfa Yapay Zeka & Teknoloji Organ Doku ve Hücre Nakli Derneği 2021 yılı Genç Girişimci ve Bilim...

Organ Doku ve Hücre Nakli Derneği 2021 yılı Genç Girişimci ve Bilim Adamları Ödülü

Genç Girişimci ve Bilim Adamları Ödülüne sahip olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Fahir Arubora, “Her türlü imkân ve sağladığınız her şey için çok teşekkür ediyorum. Bugünden sonra da sağlıkla ilişkimi devam ettirip insanlara katkı sağlamak adına özverili şekilde çalışacağıma söz veriyorum” diyerek konuştu.Organ Doku ve Hücre Nakli Derneği 2021 yılı Genç Girişimci ve Bilim Adamları Ödülü Fahir Arubora’ya verildi. Ödül töreninde konuşan Organ Doku ve Hücre Nakli Derneği Başkanı Dr. Mustafa Küçükali, “2021 Genç Girişimci ve Bilim Adamları Ödülü’nü Fahir kardeşimize uygun gördük. Kendisi genç, bilim adamı ve mucit. Birçok tıp projelerinde yer alan ve bilimsel yarışmalarda dereceleri olan Fahir Arubora’ya destek vermeye devam edeceğiz. Başarılarının bundan sonra da devamını diliyorum” dedi.

Organ Doku ve Hücre Nakli Derneği Başkanı Mustafa Küçükali ayrıca ödüle layık görülen Fahir Arubora’ya katılım sertifikası takdim etti.

Ödül törenine katılan Organ Doku Hücre Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci-Yazar Ferhat Yıldırım’da Fahir Arubora’yı tebrik ederek kendisine her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.