Ana Sayfa Tıp&Sağlık İyilik Mektubu

İyilik Mektubu

Değerli İyiliksever Dostum,

Ben Doktor Bilgin Dizman uzun yıllardır spor ve sağlık amaçlı olarak koştum. Ama bugün boş ve anlamsız yere koştuğumu düşünüyorum. Çünkü geçen hafta bir yarışa kayıt olma esnasında gördüm ki ‘İYİLİK İÇİN KOŞ’ kampanyası ve ADIM ADIM ORGANİZASYONU da varmış.

Bu gelişmeden sonra neden ben de adımlarımı/koşularımı İyilik için yapmıyorum diye düşündüm ve karar verdim. Bu amaçla www.adımadım.org sitesine üyelik oluşturdum. Üyelik sonrası site içerisinde birçok STK yardım kuruluşlarının bulunduğunu gördüm. Gönlüm tüm hepsine yardım etmek istedi.

Ancak bir tanesini seçme,onun için Kampanya yapma hakkım vardı ve ben de Bir Dilek Tut Türkiye için iyilik peşinde koşuyorum!” (Make A Wish Türkiye) seçtim.

 

İlk defa yardım amaçlı koşuyorum. İstanbul Maratonu 7 Kasım 2021 Pazar günü adımlarım iyilik için atılacak. Ben bu aktivasyonda “Bir Dilek Tut Türkiye için iyilik peşinde koşuyorum!” (Make A Wish Türkiye)

Heyecanımı anlatamam.

Çünkü hayata olumsuz bakmak değil çözüm olmak.

Adımlarımla tanıdıklarımı, onların tanıdıklarını kısaca ruhunda özünde İYİLİK yapmak isteyen herkesi harekete geçirmek istiyorum.

Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.

İşte bu nedenle, 7 Kasım 2021 Pazar günü 43. İstanbul -2021-Maratonu (Make A Wish Türkiye) Bir Dilek Tut Derneği-Hayata Bağlayan Dilekler projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

 

Küçük bir desteğin ile çocukların dilekleri/hayalleri gerçekleşir.

Bağış yapmak çok kolay. Azı çoğu olmaz.

Kampanya için hazırladığım sayfamda ONLİNE BAĞIŞ butonuna tıkla istersen sen de bağış yapabilirsin.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC74511

İYİLER KAZANSIN. İYİLİK DOLU KALPLER ÇOĞALSIN…..

Sevgiler,

BİLGİN