Ana Sayfa İlaç Casel İlaç, Breathe Right’ın Türkiye Distribütörü Oldu

Casel İlaç, Breathe Right’ın Türkiye Distribütörü Oldu

Türkiye ilaç ve tüketici sağlığı ürünleri sektöründe 40 yıla yakın süredir faaliyet gösteren Casel İlaç, dünya devi Breathe Right® (Burun Bantları) markasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü oldu.

Ecz. Cahit Selimoğlu tarafından 1983 yılında kurulan Casel İlaç, kurulduğu günden bu yana Türk ilaç ve tüketici sağlığı ürünleri sektöründe birçok başarıya imza atmış ve pazara yüksek kalitede yenilikçi ürünler sunmuştur. 31 Mart 2021 tarihinde imzalamış olduğu anlaşmayla birlikte, kendi kategorisinde pazar lideri olan Breathe Right®’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan Casel İlaç, markanın vizyonu doğrultusunda, Türkiye’de burun tıkanıklığına bağlı rahat nefes alamama ve horlama gibi problemleri olan kişilerin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyor.

Casel İlaç CEO’su Cüneyt Selimoğlu, sağlıklı bir yaşamın, rahat nefes almayla başladığına dikkat çekerek Türkiye’de burun bandı kullanımını yaygınlaştıracaklarını belirtiyor. Tıbbi cihaz kategorisinde yer alan ve ilaç içermeyen Breathe Right® Burun Bantları, rahat bir nefes ve uyku sağlayarak, kullanıcıların yaşam kalitesini yükseltecek uygun fiyatlı bir çözüm olarak tüm platformlarda sunulmaya devam edecek…