Ana Sayfa Tıp&Sağlık 4. Doktorclub Awards Online Ödül Töreni bu aksam 20:30’da

4. Doktorclub Awards Online Ödül Töreni bu aksam 20:30’da

Paylaş

Doktorclub ve İstanbul Tıp Fakültesi iş birlikteliği ile bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz Doktorclub Awards ‘Türkiye’nin Sağlık Ödülleri’ne bu yıl yapılan toplam 122 geçerli başvuru arasından, 106 kişiden oluşan jürimizin ön oylamaları ile 70 finalistimiz belirlenmişti. Finalistlerimiz daha sonra Doktorclub üyesi 40.000’den fazla hekimin online oylamalarına sunuldu ve 24.000 hekimin verdiği oylar ile 18 ayrı kategorinin kazananları belirlendi.

Dünyayı saran Covid-19 pandemisinin en çok sağlık çalışanlarını yorduğu ve yıprattığı bu zorlu senede, ödül törenimizin konseptini SAĞLIK KAHRAMANLARINA SAYGI olarak belirledik. BJK, BKM ve Anadolu Ateşi gibi kurumların desteği ve bilim, spor ve sanat dünyasından ünlü katılımcılar ile birlikte çok özel bir program hazırladık; hep birlikte ödül töreni gecemizde GERÇEK KAHRAMANLAR olan sağlık çalışanlarımızla dijital ortamda buluşacağız. Gecemizde Anadolu Ateşi ödül törenimize özel bir performans gerçekleştirecek, birbirinden değerli konuklarımız ödülleri kazananları takdim edecek, sağlık çalışanlarına minnetlerini ve mesajlarını iletecekler.

18 Aralık 2020 Cuma Akşamı saat 20:30’da doktorclub.com web sitemizden ve Youtube kanalımızdan yayınlanacak olan ödül törenimizi her iki platformdan da izleyebilir, yayın linklerimizi bu özel programı izlemesini istediğiniz tüm sağlık çalışanlarına iletebilirsiniz.

Doktorclub Awards 2020 Online Ödül Törenimizi İzlemek İçin:
– Tarih ve Saat: 18 Aralık 2020 Cuma, 20:30
– Yayın Web Linkimiz: www.doktorclub.com
– Yayın YouTube Yayın Adresi https://www.youtube.com/watch?v=iOViZxi9J3E
Ödül törenimize özel sosyal medya etiketleri de belirledik: #sağlıkolsun #öncesağlık #minnettarız #sağlıkkahramanları #yaşasınsağlıkçalışanlarıordusu #gerçekkahramanlarasaygı etikeleri ile paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz.