Ana Sayfa Ana Sayfa AlchemLife’dan Online Ücretsiz Fitoterapi Eğitimi

AlchemLife’dan Online Ücretsiz Fitoterapi Eğitimi

Alchemlife Akademi

Yoğun İlgi üzerine Eczacılara Özel Fitoterapi Eğitimi Tekrar Başlıyor. 

Bitkilerin modern tıp ve tedavideki yerini bilimsel olarak araştıran ‘Fitoterapi Biliminin’ önemi konusunda sağlık profesyonellerini bilinçlendirmeyi misyon edinen Alchemlife, Fitoterapi Eğitimi serisine devam ediyor.

Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi iş birliğiyle düzenlenen online fitoterapi eğitimlerine şimdiye kadar 2500 eczacı ve 1000 doktorun katılım sağladı.

2020 yılının en yüksek eczacı ve hekim katılımlı eğitim serisi olan Fitoterapi Eğitimleri, yoğun ilgi sebebiyle seriler halinde devam ediyor.

Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi ve Fitoterapi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada ve diğer değerli öğretim üyeleri eşliğinde gerçekleşen eğitimde; Solunum sisteminden dermatolojiye, sinir sisteminden ürolojik rahatsızlıklara kadar 12 ayrı branşta kullanılan bitkiler, doğru ekstrasyon yöntemleri, yapılan klinik çalışmalar ve doğru ekstre kombinasyonlarının aktarıldığı eğitimde, bitkilerle tedavide risk yönetimine ilişkin de önemli bilgiler paylaşılıyor.

7-8 Kasım tarihinde başlayacak olan Fitoterapi Eğitimine www.alchemlifeakademi.com adresinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.