Ana Sayfa Ana Sayfa TÜM ECZACILIK CAMİASININ 25 EYLÜL DÜNYA ECZACILIK GÜNÜNÜ KUTLARIZ

TÜM ECZACILIK CAMİASININ 25 EYLÜL DÜNYA ECZACILIK GÜNÜNÜ KUTLARIZ

İçinden geçtiğimiz bu zorlu salgın sürecinde, her gün büyük risk ve fedakarlıkla görevlerini icra eden eczacılarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Alchem Life olarak, doğanın şifasına olan inancımızı, bilimsel çalışmalar ve tecrübe ile harmanlayarak, Kanıta Dayalı Fitoterapi Bilimi’ni tüm sağlık profesyonellerinin bilgisine sunmayı misyon edindik.   

Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi ve Fitoterapi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada öncülüğünde yürütülen Online Fitoterapi Eğitimlerine ile pandeminin başından bugüne kadar 2500 eczacı ve 1000 doktor katılımı ile büyük ilgi görmüştür. Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş değerleri ve manevi mirası olan akıl ve ilimin rehberliğinde bu zorlu günleri geride bırakacağımıza inanıyoruz. 

Pandeminin yayılmasını önleyebilecek bitkisel aktiflerinde anlatıldığı geniş kapsamlı Online Fitoterapi Eğitimleri artık video eğitimi olarak da ulaşılabilir olacaktır.  Kasım ayında faaliyete geçecek olan video eğitimlerimize 25 Eylül gününde kayıt yaptıran eczacılarımıza  

PHYTORELİEF PASTİL hediye edilecektir. 

http://www.alchemlifeakademi.com   adresinden başvurular alınmaktadır.

**Sadece sağlık profesyonelleri için hazırlanmış bir eğitim müfredatıdır.