Ana Sayfa Duyurular&Mevzuat AHESEN olağan II. genel kurul seçimi

AHESEN olağan II. genel kurul seçimi

Aile Hekimliği Çalışanları Sendikası; “Toplum Sağlığı İçin Tüm Uygulama İyileştirmelerinin Girişimcisi ve Takipçisi Olmaya Devam Edeceğiz…”
Aile Hekimliği Çalışanları Sendikası(AHESEN)’nın ‘Olağan 2. Seçimli Genel Kurulu’ İstanbul’da gerçekleştirildi. Yapılan seçimde yönetim kurulu ve çalışma kurulları belirlendi. Yönetim kurulu üyeleri; Dr. Gürsel Özer, Dr. Hülya Uçak, Prof. Dr. Ersin Akpınar, Dr. Aslı Öncel, Nükte Taşlar, Dr. Melisa Menemencioğlu, Oktay Armağan, Denetleme Kurulu Üyeleri; Suat Erim, Ali Gürkan Karaaslan, Çınar Uludaş, Disiplin Kurulu Üyeleri; Şenol Kıtay, Pınar Dinçer Güler, Seyhan Civan olarak yer aldı.

Seçim sonrası gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında görev dağılımları şu şekilde belirlendi:

Genel Başkan Dr. Gürsel Özer
Genel Sekreter Dr. Hülya Uçak
Genel Hukuk ve Mevzuat Sekreteri Prof. Dr. Ersin Akpınar
Genel Teşkilatlanma Sekreteri Oktay Armağan
Genel Mali Sekreter Dr. Aslı Öncel
Genel Eğitim ve Araştırma Sekreteri Uzman Ebe Nükte Taşlar
Sosyal İlişkiler, Dış İlişkiler ve Basın Yayın Sekreteri Dr. Melisa Menemencioğlu olarak belirlendi.
AHESEN Genel Başkanı Dr. Gürsel Özer; “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ve muhakkak ki pandemiden dolayı daha zorlu şartlarda, görevlerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz. İşleyen süreçte önceliğimiz, hem toplum sağlığı hem de sağlık çalışanlarının refah çalışma ortamı ve koşulları olacak.  Bu anlamda tüm uygulama iyileştirmelerinin ve girişimcisi ve takipçisi olamaya devam edeceğiz” dedi.