Ana Sayfa İlaç “Yeterince Sert Olmadığı İçin İşe Yaramayan Şeyler” Felis Ödülleri’ni topladı

“Yeterince Sert Olmadığı İçin İşe Yaramayan Şeyler” Felis Ödülleri’ni topladı

Reklam ve pazarlama endüstrisindeki yaratıcı projeleri ödüllendiren ve bu yıl 3 binin üzerinde başvuru alan Felis Ödülleri’nin kazananları belli oldu. Pfizer, toplumda tabu olarak görülen erektil disfonksiyon konusunu farklı bir bakış açısıyla ele aldığı “Yeterince Sert Olmadığı İçin İşe Yaramayan Şeyler” kampanyasıyla Markalı İçerik Eğlence Bölümü’nün Video kategorisinde Felis Ödülü’nün sahibi olurken Sağlık İletişimi Bölümü’nün Video kategorisinde ise Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Erektil disfonksiyon yaşayan erkeklerde farkındalık oluşturma hedefiyle hazırlanan “Yeterince Sert Olmadığı İçin İşe Yaramayan Şeyler” başlıklı viral video, sosyal medya kullanıcılarının beğenisini kazanmanın yanı sıra pazarlama ve reklam endüstrisinin prestijli ödüllerini de topladı.

Pfizer için Batesmotelpro’nun hayata geçirdiği ve iletişim çalışmalarını Marjinal Porter Novelli’nin yürüttüğü proje, Markalı İçerik Eğlence Bölümü’nün Online Markalı İçerik Video kategorisinde Felis Ödülü’ne layık görülürken Sağlık İletişimi Bölümü’nün Online Video kategorisinde ise Başarı Ödülü’nü kazandı.

Alışılmışın dışında bir bakış açısı
Günlük hayattan yola çıkarak nesnelerin sertliklerini kaybettiklerinde işlevlerini de kaybetmelerini vurgulayan viral video, tabu olarak görülen bu halk sağlığı konusunu alışılmışın dışında bir bakış açısıyla ele aldığı için Felis jürisinin beğenisini topladı.

Sosyal medya kanallarında video ile karşılaşan kullanıcılar, kalitelisertlik.com sitesine yönlendirilerek sertleşme bozukluğu hakkında güncel bilimsel veriler ışığında bilgilendirildi. Aynı proje Pfizer’e temmuz ayında Mediacat & Instagram işbirliğinde ilk kez gerçekleştirilen Instachamp Ödülleri’nin Stories kategorisinde de birincilik ödülü kazandırmıştı.

Videoyu izlemek için tıklayın