Ana Sayfa Ana Sayfa ‘Türkiye’nin Sağlık Ödülleri’ oylama başladı

‘Türkiye’nin Sağlık Ödülleri’ oylama başladı

‘Türkiye’nin Sağlık Ödülleri’ Doktorclub Awards 2019’da Başvurular Tamamlandı ve Jüri Oylaması Başladı

Doktorclub tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenmekte olan ‘Türkiye’nin Sağlık Ödülleri’ Doktorclub Awards(www.doktorclubawards.com) 2019’da geçen ay tamamlanan başvuru sürecinin ardından jüri oylamaları sürüyor. Doktorclub Awards 2019’da iki aşamalı oylamaların ilki olan jüri oylamaları bu ay sonuna kadar sürecek, daha sonra her kategoride finale kalan adaylar Doktorclub üyesi 17.000 hekimin oylamasına sunulacak.

Doktorclub Kurucusu ve CEO’su Gökçe Yaraşan yaptığı açıklamada şöyle dedi : ‘Ülkemiz genelinde tüm sağlık profesyonellerinin, sağlık alanında hizmet veren kurum, kuruluşlar ve endüstri temsilcilerinin yaptıkları yenilikçi ve özverili çalışmalarını sektör paydaşlarına duyurabilecekleri, bilgi birikimlerini ve deneyimlerini sergileyebilecekleri Doktorclub Awards, her geçen yıl artan katılım ve gösterilen ilgi ile ülkemizde sağlık sektörünün önemli bir organizasyonu olmayı başardı. Bu yıl da tüm paydaşlar başvurularımızın tamamlanmasının ardından devam eden oylamalarımızın sonuçlarını heyecanla bekliyoruz. Doktorclub Awards 2019 adaylarımıza bir kez daha değerli çalışmaları ve başvuruları için tekrar teşekkür ediyor, oylamalarda üstün başarılar diliyorum.’

Doktorclub Awards 2019, ülkemizde sağlık sektörü profesyonelleri ve paydaşlarının çalışmalarını daha iyiye ve daha kaliteliye yönlendirmek, sağlık hizmet sunumunda yaratıcı, ilham verici ve yenilikçi fikirlerin ortaya konup uygulamaya geçirilmesini teşvik etmek, sektörde farklılık ve farkındalık yaratarak öne çıkan proje, araştırma ve uygulamaların artmasına katkıda bulunmak amacıyla, bu yıl yine Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Spor Hekimliği Anabilim Dalı bilimsel işbirliği ile düzenleniyor.

Başvuru sayısı bir önceki yıla göre %32 arttı

Doktorclub Awards 2019 için başvurular 14 Ocak – 18 Ağustos 2019 tarihleri arasında www.doktorclubawards.com web sitesinden online olarak alındı ve bu yıl 10 ana başlık ve 19 kategoride toplam 187 adet başvuru yapıldı. Bu sayı bir önceki yılki 142 başvuruya göre %32 artış gösteriyor.

7 Bölge ve 34 ilden başvuru

‘Türkiye’nin Sağlık Ödülleri’ Doktorclub Awards 2019’a bireysel ve kurumsal kategorilerde, Türkiye’nin 7 bölgesinden, 34 farklı ilden yapıldığı belirtildi.

Online Jüri Oylaması Devam Ediyor

Türkiye’nin önde gelen hekimleri, akademisyenleri ve sağlık endüstrisi profesyonellerinden oluşan Doktorclub Awards 2019 jürisi bu yıl 95 kişiden oluşuyor. Halen toplam 187 başvuru arasından her kategorinin finalistlerini belirlemek üzere online jüri oylaması sürüyor. Jüri üyeleri, tamamen dijital ortamda yapılan bu oylamada başvuruları tek tek inceleyecek ve ‘Kategoriye Uygunluk’ ve ‘Yenilikçi Yaklaşım’ kritelerine göre puanlayacak. 30 Eylül 2019 akşamına kadar sürecek olan jüri oylaması sonunda, jüri üyelerinin verdiği ortalama puanlara göre her kategoride finale kalan adaylar belirlenmiş olacak.

Kazananlar Doktorclub Üyesi 17.000 Hekimin Oylaması ile Belirlenecek

Her kategorinin finalistlerinin belirlenmesinden sonra son ve en heyecanlı oylama başlayacak; finalistler Doktorclub üyesi 17.000 hekimin oylamasına sunulacak. Sadece hekimlerin ve diş hekimlerinin üye olabildiği Doktorclub kapalı platformunda (www.doktorclub.com) yapılacak online oylama ile finalistler arasından her kategorinin kazananları belirlenecek.

Doktorclub Awards 2019 Ödül Töreni 20 Aralık 2019’da

Doktorclub Awards 2019 kazananları bu yıl 20 Aralık 2019 tarihinde İstanbul Üniversitesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan görkemli ödül töreninde açıklanacak ve ödüller sahiplerini bulacak.

Her yıl sene sonunda düzenlenen Doktorclub Awards ödül töreninde tüm adaylar ve finalistler, meslektaşları, sağlık profesyonelleri, kamu ve özel sektör temsilcileri ile yöneticileri ve Doktorclub Awards jüri üyeleri ile bir araya gelme fırsatı yakalıyor. Tören aynı zamanda tüm adaylar ve yenilikçi çalışmaları için bir tanışma, tanıtım ve farkındalık ortamı sağlıyor.