Ana Sayfa İlaç “Toplum sağlığı için daha fazlasını yapmaya Ben Varım”

“Toplum sağlığı için daha fazlasını yapmaya Ben Varım”

GSK üçüncü kez Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasında

“Toplum sağlığı için daha fazlasını yapmaya Ben Varım” diyen GSK Türkiye çalışanları, GSK’yı üçüncü kez Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasına taşıdı

GSK Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” araştırmasında üst üste üçüncü kez ödüle layık görüldü. Araştırma sonuçlarına göre GSK Türkiye çalışanlarının yüzde 95’i topluma sağladığı katkıdan dolayı gurur duyduğunu dile getirirken, yüzde 96’sı çalışmalarıyla fark yarattığını hissediyor.

GSK Türkiye Medikal Direktörü Elif Coşkunçay, “Milyonlarca kişiye dokunabilmek için 60 yıldan bu yana her anında iyilik sağlık için çalışan bir ekibe sahibiz. Üçüncü kez En İyi İş Verenler arasında ‘Ben Varım’ diyen bir ekiple yer almaktan gurur duyuyoruz” dedi.

GSK Türkiye; 5 kıtada, 50 ülkede faaliyet gösteren Great Place to Work Enstitüsü’nün “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” araştırmasında, 500 – 2000 çalışan sayısı kategorisinde “En İyi İşveren”ler arasında yer aldı.

Araştırma sonuçlarına detaylı bakıldığında ise çalışanların yüzde 86’sının GSK’da çalışmayı bir işten daha fazlası olarak görürken, burada çalıştığını paylaşmaktan gurur duyanların oranı yüzde 91 olarak öne çıkıyor. Çalışanların yüzde 87’si ise GSK Türkiye’de katılımcı, iletişime açık bir yönetim olduğunu belirtiyor.

GSK Türkiye Medikal Direktörü Elif Coşkunçay, “60 yıldan bu yana hayatın her anında iyilik, sağlık için çalışmak ve milyonların hayatına dokunmak bizim için çok değerli. Her gün daha fazlasını üretmek, varolanı nasıl daha iyi yapacağını düşünmek, kendini geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek yaptığımız işimizin en güzel tarafı. Böyle bir ekibe sahip olmak da en büyük ödülümüz. Toplum sağlığı için daha fazlasını yapmaya ‘Ben Varım’ diyen ekibimiz sayesinde bu ödüle sahip olduk” dedi.