Ana Sayfa Ana Sayfa Dr.Taner Ödemiş Tıp + 6 üniversite diplomasına sahip

Dr.Taner Ödemiş Tıp + 6 üniversite diplomasına sahip

Örnek doktor, idarecilik yaparken sıkıntı yaşadığı bütün branşların üniversitelerini okudu. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden 30 yıl önce mezun olan Taner Ödemiş, aralarında işletme bölümü de dahil olmak üzere 6 üniversite bitirdi.

İnegöl Devlet Hastanesinde 10 yıl yöneticilik yapan Ödemiş, burada görev yaptığı esnada, hastanenin bilgisayarlarında arıza oluştu. Bunu yapması için bir ekiple çalışmak istedi. Bu ekibin kendilerini yanlış yönlendirmeye çalışması üzerine kızıp Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümünü bitirdi. Hastanede idarecilik yaptığı için yöneticilikten de anlamak isteyen Taner Ödemiş, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini de bitirdi. Doktor, çalıştığı hastanede bazı hukuki meselelerde sıkıntı yaşayınca Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümünü de bitirdi.
Çocukları mimarlık bölümünden mezun olan Dr. Taner Ödemiş, onlara faydalı olabilmek için emlakçilik bölümünü bitirerek 6 üniversite diplomasının sahibi oldu. Şu an hem doktorluk, hem de adli bilirkişi olarak görev yapan azimli doktor, okumanın ve başarmanın yaşının olmadığını herkese göstermiş oldu