Ana Sayfa İlaç Servier, Türkiye’nin En İyi İşverenlerinden biri Seçildi

Servier, Türkiye’nin En İyi İşverenlerinden biri Seçildi

İnsan kaynakları alanında dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan ve güven temelli işyeri kültürü inşa etmek için çalışan Great Place to Work Enstitüsü tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2019” araştırma sonuçlarına göre Servier İlaç, çalışanları için harika işyeri oluşturan şirketlerden biri oldu.

Tüm dünyada kurum kültürü konusunda uzmanlaşmış, sektör ayrımı olmadan tüm ölçeklerdeki şirketlere mükemmel iş yerlerini inşa etmeleri, geliştirmeleri konusunda destek veren Great Place to Work Enstitüsü, Servier İlaç’ı çalışan odaklı yönetim anlayışı ile insani dokunuşu yüksek kurum kültürüne sahip olduğu için Türkiye’nin “En İyi İşverenleri 2019” ödülüne layık gördü.

Bu yıl yedinci kez düzenlenen 179 şirketten 96.000’den fazla alışanın temsil edildiği değerlendirmenin sonucunda Servier İlaç, 250-500 çalışan kategorisinde en iyi 9 şirket arasına girerken “En İyi İşveren” listesinde ise ilk 5 ilaç şirketi arasında yer aldı. 92 şirketin aday olduğu ve 31 şirketin ödüllendirildiği araştırma kapsamında Servier İlaç, güvenilirlik, saygı, hakkaniyet, gurur ve takım ruhu konularında analiz edildi.

Servier Hakkında:

Merkezi Fransa’da bulunan Servier, vakıf tarafından yönetilen bağımsız ve uluslararası bir farmasötik gruptur. 149 ülkede faaliyet gösteren Servier Grup, dünya çapında 22.000 kişiye istihdam sağlamakta ve cirosunun %25’ini araştırma ve geliştirmeye ayırmaktadır Servier, kardiyovasküler hastalıklar, immünolojik ve inflamatuar hastalıklar, nöropsikiatrik hastalıklar, kanser ve diyabet alanlarında faaliyet göstermekte ve bu alanlarda araştırmalar yapmaktadır. Grubun bir parçası olan Servier İlaç Türkiye ‘de 1986 yılından beri faaliyet göstermektedir.