Ana Sayfa İlaç Bayer ile Kadınların En İyi Arkadaşı Artık “Pepapp”

Bayer ile Kadınların En İyi Arkadaşı Artık “Pepapp”

  • Bayer Kadın Sağlığı Ekibi, kadınların özel günleri için geliştirilen mobil uygulama ile yeni bir iş birliğine imza attı.
  • Dijital bir kadın asistanı olan Pepapp, kadınların özel günlerinde onlara bilgilendirici tavsiyeler verirken aynı zamanda motive edici keyifli içerikler de sunuyor.

Bayer, dijital bir asistan olarak kurgulanan, özel günlerinde kadınların yanında olan Pepapp mobil uygulaması ile yeni bir iş birliğine imza attı. Pepapp; kadınların regl ve ovülasyon dönemlerini takip ediyor, bu günlerde onlara bilgilendirici ve eğlendirici tavsiyelerde bulunarak kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyor.

Kadınların “en iyi arkadaşı” olma misyonuyla yola çıkan, deneyimli kadın doğum uzmanlarının ve hemşirelerin içerikleri kontrol ederek destek verdiği Pepapp uygulaması için Bayer Kadın Sağlığı Satış ve Pazarlama Müdürü Berkin Gökbudak uygulamanın kadın sağlığı açısından önemine dikkat çekiyor: “Bayer olarak doğum kontrol yöntemleri konusunda kadınları daha çok bilinçlendirmeyi ve onların her anında yanlarında olmayı amaçlıyoruz.”

Bayer Hakkında

Bayer, sağlık ve beslenme ile ilgili yaşam bilimleri alanlarında uzmanlaşmış küresel bir şirkettir. Ürün ve hizmetleri, insanlığa faydalı olabilmek ve giderek artan ve yaşlanmakta olan küresel nüfusun ortaya çıkardığı büyük zorlukların üstesinden gelmeyi desteklemek amacıyla tasarlanmıştır. Bayer Grup, aynı zamanda inovasyon ve büyümeyle değer yaratmayı ve kazanma gücünü artırmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan şirket, Bayer markası ile tüm dünyada güven, kalite ve güvenilirliğin timsali olmuştur. 2018 mali yılı itibarıyla 117 bine yakın çalışana ve 39,6 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in, yıllık sermaye harcaması 2,6 milyar Avro, Ar-Ge harcaması ise 5,2 milyar Avro düzeyindedir. Daha fazla bilgiye www.bayer.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.