Ana Sayfa GETAT Organik sertifikalı bir öksürük şurubu

Organik sertifikalı bir öksürük şurubu

Bal, kekik ve sinirotunun yüzde yüz doğal karışımıyla üretilen Bisolnatur, Avrupa Birliği ile uyumlu organik sertifikalı bir öksürük şurubudur. Sanofi Tüketici Sağlığı’nın, kimyasal ve koruyucu madde içermeyen, güvenli içerikler ile desteklenmiş öksürük şurubu Bisolnatur, yetişkinlerin yanı sıra 1 yaşından itibaren çocuklar için doğal ürünleri tercih eden annelere, etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış güçlü bir seçenek sunuyor.

Sanofi’nin organik öksürük şurubu BISOLNATUR

Türkiye’de 65 yıldır sağlık çözümleri sunan dünyanın önde gelen ilaç şirketlerinden Sanofi, bal, kekik ve sinirotunun karışımıyla üretilen, organik üretim sertifikasına sahip, yüzde 100 doğal ve etkili öksürük şurubu Bisolnatur’u Avrupa’dan sonra Türkiye’de de lanse etti.

Daha sağlıklı ve dolu dolu bir hayat için yenilikçi tedavi çözümleri sunan Sanofi Tüketici Sağlığı’nın yeni öksürük şurubu Bisolnatur, bal, kekik, mızrak yapraklı sinir otu ve polissakkarit ve flavonoid fraksiyonlarından oluşan patentli doğal içeriğiyle öksürüğün rahatlatılmasında etkili biçimde kullanılıyor. Bisolnatur, koruyucu, yapay tatlandırıcı, gluten, renklendirici, alkol, paraben içermiyor. Ayrıca içeriğinde, öksürük ve üst solunum yolu enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılan kimyasal maddeler bulunmuyor.

Üşütme, soğuk algınlığı kaynaklı öksürükte rahatlama

Bugün Türkiye’de her iki kişiden biri öksürük ve öksürüğe bağlı sorunlar ile karşılaşıyor. Ülkemizde en çok dile getirilen öksürük nedenleri seyahat, klima, hava değişimi, hava kirliliği, üşütme, toz ve mevsim değişimleri olmak ile birlikte, üst solunum yolu enfeksiyonlarına bağlı öksürük, en çok doktora başvurma nedeni olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüzde 100 doğal ve etkili Bisolnatur, öksürüğün neden olduğu uykusuzluk, yorgunluk, iş ve okuldaki konsantrasyon güçlükleri gibi yaşam kalitesini azaltan dolaylı etkileri de rahatlatıyor.

Anneler için doğal ve güçlü bir seçenek

Danimarka, İsveç, Norveç, Almanya gibi 13 Avrupa ülkesinde güvenle kullanılan Bisolnatur, doğal yöntemleri tercih eden annelere, 1 yaşın üzerindeki çocuklar için yüzde yüz doğal ve güvenli bir seçenek sunuyor.

Bisolnatur tadım testlerinde tam not aldı

Doğal şeftali, limon ve portakal aroması içeren farklı seçenekler sunan Bisolnatur’un dünyada yapılan tadım testlerinde, insanların yüzde 94’ü tadını beğenirken, yüzde 96’sı da memnuniyetini iletti. Türkiye’de de testlerden başarı ile geçen Bisolnatur, sosyal yaşamı, iş ya da okul yaşamını etkileyen, yaşam kalitesini azaltan öksürük sorununun rahatlatılmasında güçlü bir etki yaratıyor.

Sanofi Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Pelin Kırıcı : “Daha sağlıklı ve dolu dolu bir hayat için çalışmaya devam edeceğiz”

Sanofi Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Pelin Kırıcı, yapılan araştırmalarda son 30 yılda dünyada doğal ürünlere olan ilginin arttığını ve bitkisel tedavilere yönelen insanların 4 milyara ulaştığını belirtti. Bu noktada yüzde 100 doğal ve organik üretim sertifikalı öksürük şurubu Bisolnatur’u Türkiye’ye, özellikle de çocukları için doğal seçenek arayışında olan annelere sunmuş olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de insanlar öksürük şuruplarının doğal olmasını istiyor ama aynı zamanda da etkisi kanıtlanmış bir çözüm arıyorlar. Bisolnatur hem doğal hem etkili bir öksürük şurubu. Sanofi Tüketici Sağlığı olarak her zaman insan odaklı yaklaşımımız, yenilikçi tedavi çözümlerimizle daha sağlıklı ve dolu dolu bir hayat için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.