Ana Sayfa İlaç Yine En Beğenilen Şirket

Yine En Beğenilen Şirket

Pfizer Türkiye, Bloomberg Businessweek araştırmasında ”Türkiye’nin En Gözde İlaç Şirketi” seçildi.
     Pfizer Türkiye açıklamasında, şirketin, 96 farklı üniversiteden 10 bin 330 üniversite öğrencisinin görüşlerine başvurularak yapılan araştırma kapsamında, Türkiye’nin en gözde ilaç şirketi seçildiğini bildirdi.
     Buna göre, ”En Gözde Şirketler” araştırmasında Pfizer Türkiye, ilaç firmaları arasında 1., tüm sektörler arasında da 13. sırada yer alıyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Pfizer Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya İnsan Kaynakları Direktörü Bahar Özen Şansal, çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişiminin şirketin başarısıyla doğru orantılı olduğunu ifade ederek, bu doğrultuda çalışanlara değer katan bir ortam yaratmak üzere çalıştıklarını belirtti.
     Şansal, işe alım sürecinde adayları sadece başvurmuş oldukları pozisyon kapsamında değil, ilerinin Pfizer liderleri olarak yetişecekleri düşüncesiyle işe aldıklarını dile getirerek, şunları kaydetti:
     ”Çalışanlarımız birçok konuyu Pfizer’da yaşayarak, deneyimleyerek öğreniyor, bu nedenle Pfizer üniversite sonrası da bir okul niteliği taşıyor. Pfizer Türkiye olarak, sunduğumuz bu imkanları ‘Pfizer’da Gelecek Var’ işveren markası altında birleştirdik. E kariyer sayfamız
www.gelecek var.com, sosyal medya hesaplarımız, gerçekleştirdiğimiz kampus ziyaretleri ve şirket davetleri ile gençlere pek çok farklı kanaldan ‘Pfizer’da Gelecek Var’ markasıyla ulaşıyoruz.
     Öğrencilere okula devam ederken iş hayatının inceliklerini öğrenme fırsatı tanıyan part time iş programımız Pfifty Pfifty ile geleceğin Pfizerlılarını yetiştiriyor, Captain Pharma sanal iş yönetim yarışmamızla ilaç dünyasının dinamiklerini sektöre girmeden tanımalarını sağlıyoruz.
     Hem Pfizer’ı tanımalarına hem ilaç sektörünü öğrenmelerine, bununla birlikte kendilerini iş yaşamına hazırlamalarına destek oluyoruz.”
    

son dakika.com