Ana Sayfa Ekonomi Artan Tedavi Ücretlerine Çözüm

Artan Tedavi Ücretlerine Çözüm

Artan tedavi ücretlerine tamamlayıcı sağlık çözümü

Özel hastanelerde tedavi fiyatlarının arttığını söyleyen Axa Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan ve İcra Kurulu üyesi Özer Şimşek, tamamlayıcı sağlık sigortasının bu noktada ekonomik bir çözüm olduğunu söyledi.

Tamamlayıcı sağlık sigortası, sigortalının, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağı sağlık hizmetleri için ödeyeceği fark ücretlerini karşılıyor. Uygun fiyat seviyesiyle oldukça ilgi toplayan tamamlayıcı sağlık sigortası hakkında konuşan Axa Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan ve İcra Kurulu üyesi Özer Şimşek, tamamlayıcı sağlık ürününe ilginin yüksek seviyede olduğunu söyledi. A Grubu özel hastanelerde geçerli ayakta tedavili sağlık sigorta ürünlerinin fiyatlarının, son yıllarda özellikle medikal enflasyonun da etkisi ile aşırı derece yükseldiğini belirtti. Şimşek, sadece yüksek gelir grubundaki kitleye hitap edebilen bu ürünlere önemli bir alternatif olarak sunulan tamamlayıcı sağlık ürünlerinin, bilhassa fiyat seviyesi açısından, tüm aileye özel hastanelerde tedavi görebileceği bir güvence sağlaması nedeniyle büyük bir ilgi ve taleple karşılandığını söyledi.

AXA’DAN ‘SAĞLIĞIM TAMAM’
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda sektör lideri olan Axa Sigorta ‘Sağlığım Tamam’ ürününe dikkat çeken eğlenceli reklam filmiyle SGK’lılara kollarını açıyor. Axa Sigorta’nın reklam filminde ”Bizde tedavi yöntemi bitmez’ diyenleri unutun, siz gerçek bir doktora görünün!’ temasından yola çıkıyor. Film, insanın kendini rahatsız hissettiğinde çevresindeki herkesin birer doktora dönüştüğüne dikkat çekiyor. Reklam filmi, herkesin gerçek bir doktora görünmeyi hak ettiğini, sağlığı şansa bırakmamak gerektiğini ve Sağlığım Tamam Sigortası’yla bunun çok kolay ve hızlı olabileceğini anlatıyor. Axa’nın Sağlığım Tamam Sigortası’nı yaptıranlar çok ekonomik primlerle, tüm Türkiye’yi kapsayan geniş özel hastane ağında SGK farkı ödemeden tedavi olabiliyor.

Sabah

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin