Ana Sayfa Ekonomi Çağ ve Medical Park

Çağ ve Medical Park

Paylaş

Çağ Üniversitesi ve Medical Park Tarsus Hastanesi, sağlık konusunda işbirliği için hazırlıklarını sürdürüyor. Çağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çetin Bedestençi, Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Egin’i ziyaret etti. Prof. Dr. Bedesteni, Çağ Üniversitesi hakkında bilgi verip, yürüttükleri çalışmaları anlattı. Prof. Dr. Bedestenci, Medical Park Tarsus Hastanesi’yle işbirliği yapabileceklerini söyledi.

SAĞLIKLA İLGİLİ
Öğrenciler ve akademisyenlere yönelik bilgilendirici sağlık seminerlerinden, ambulans desteğine kadar çeşitli konularda işbirliğine hazır olduklarını kaydeden Prof. Dr. Bedestenci, Çağ Üniversitesi’nde çocuk gelişimi, iş sağlığı ve güvenliği, sağlık kurumları işletmeciliği gibi sağlık dünyasına yönelik bölümlerin bulunduğuna dikkat çekti. Prof. Dr. Bedestenci, üniversite ve hastane arasında kurulacak işbirliğinin hem her iki kuruma hem de Tarsus’a büyük katkı koyacağına inandığını söyledi.

HİZMET KALİTESİ
Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Egin ise ziyarette Prof. Dr. Çetin Bedestenci’ye hastane ve grup hakkında genel bilgi verdi. İşbirliğine açık olduklarını vurgulayan Ahmet Egin, Medical Park Tarsus Hastanesi’nin 165 yatak kapasitesiyle bölgenin en büyük özel hastanesi olduğunu, yeni hizmetler ve kadroya eklenen akademik unvanlı hekimlerle hizmet niteliğini bir kat daha artırdıklarını söyledi.

Sabah

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin