Ana Sayfa Tıp&Sağlık Doktoru Bıçakla Kovaladı-Ankara

Doktoru Bıçakla Kovaladı-Ankara

59 yaşındaki M.U., rahatsızlanan eşini Yenimahalle Devlet Hastanesi’ne götürdü. Ancak burada yoğun bakım ünitesinde yer olmayınca hasta, Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi’ne sevk edildi. 112 ekiplerinin yardımıyla Yüzüncü Yıl Hastanesi’ne götürülen hasta ve eşi M.U, buradaki doktor tarafından tekrar Yenimahalle Devlet Hastanesi’ne gönderildi.

Kadın polis kurtardı

Yeniden Yenimahalle Devlet Hastanesi’ne getirilen hasta burada yoğun bakıma alındı. Eşinin hastane hastane dolaştırılmasına öfkelenen M.U., ambulansın ardından aracıyla hastaneye geldi.
Eline aldığı bıçakla aracından inip acil servise giren M.U., eşini kontrol eden doktoru aramaya başladı. Acil servis personeli ve güvenlik görevlileri, eli bıçaklı şahsı görünce hastane içerisinde kaçışmaya başladı. Doktorun dışarıya çıkarak kaçtığını gören M.U., peşinden gitti. Kısa bir kovalamacanın ardından doktorun içeriye dönmesi ile M.U. da ikinci kez elindeki bıçağıyla acil servise geri döndü.
İçerde bulunan görevli kadın polis, silahı ile yaptığı dur ihtarına rağmen M.U. elinde bıçakla doktorun bulunduğu alana doğru yürümeye devam etti. Polis memuru, saldırganın üzerine yürüdüğü sırada M.U. ayağı kayarak yere düştü. O sırada kadın polis ve etraftakiler tarafından etkisiz hale getirilen M.U., gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. M.U.’nun hasta olan eşi de, olaydan sonra 112 ekiplerince Bilgi Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alındı.

kaynak:Hürriyet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin